Mecz II kolejki B-klasy po między Orłami Zielonka a Pogonią Józefów już w najbliższy piątek (7.09.2018r) o g. 20.30 na Stadionie Miejskim w Zielonce.

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków w piątek 7 Września na Stadion Miejski przy ul. Dziennikarskiej w Zielonce na mecz II kolejki ligowej o Mistrzostwo B-klasy gr. I. O godzinie 20.30 nasza drużyna seniorska zmierzy się z drużyną Pogoni Józefów. Pogoń w pierwszej kolejce ligowej uległa drużynie ZŁY Warszawa u siebie na boisku wysoko bo aż 0:16 !!! za to nasze Orły wysoko wygrały swój pierwszy mecz ligowy w tym sezonie z drużyną Farmacji Tarchomin bo 11:0 !!!. Niech te wyniki was nie zmylą a w szczególności niech nie uśpią czujności naszych zawodników bo trzy punkty zdobywa ta drużyna która po końcowym gwizdku sędziego ma na koncie co najmniej jedną bramkę więcej strzeloną od rywala. Dlatego prosimy o liczne przybycie i o doping aby wysokie zwycięstwo z pierwszego meczu ligowego nie za działało zbyt pewnie na naszych ASÓW z Serie B