Mecz III kolejki B-klasy po między Orłami Zielonka a drużyną Zły Warszawa już w najbliższy sobotę (15.09.2018r) o g. 18:00 na Stadionie Miejskim w Zielonce.

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków w sobotę 15 Września na Stadion Miejski przy ul. Dziennikarskiej w Zielonce na mecz III kolejki ligowej o Mistrzostwo B-klasy gr. I. O godzinie 18:00 nasza drużyna seniorska zmierzy się z drużyną Zły Warszawa na mecz na szczycie lidera z vice liderem rozgrywek B-klasy gr. I. Drużyna Złego jest liderem rozgrywek po dwóch kolejkach ligowych z dorobkiem sześciu punktów i bilansem bramkowym 22:0 !!!. Ekipa Orłów także uzbierała po dwóch meczach ligowych sześć punktów na swoim koncie z bilansem bramkowym 19:1 !!!. Zapowiada nam się emocjonujące widowisko na które serdecznie zapraszamy wszystkich naszych sympatyków

Zapraszamy również w poniedziałek (17.09.18r) o g. 20.15 na mecz sparingowy/towarzyski który nasza drużyna rozegra z juniorami Błyskawicy Warszawa u nas na boisku. Zapraszamy