Inauguracyjne zwycięstwo !!!

Zwycięstwem 5 do 1 w meczu wyjazdowym z drużyną Farmacji Tarchomin nasi Seniorzy zainaugurowali rozgrywki B-Klasy gr. I rundy rewanżowej sezonu 2018/2019 r.
W sobotę 30 Marca o godzinie 21.00 w stolicy na boisku przy ul. Fleminga na Tarchominie Orły Zielonka rozegrały bardzo dobre spotkanie, w którym od samego początku nadawały rytm gry. Drużyna gospodarzy Farmacji Tarchomin próbowała na samym początku nawiązać nić rywalizacji ale z każdą minutą było widać kto dopisze sobie trzy punkty do tabeli rozgrywek. Tego dnia mieliśmy rozregulowane celowniki ponieważ do przerwy powinniśmy prowadzić przewagą 6 – 7 bramek. Fajnie było by gdybyśmy wygrali do zera ale nasz Goalkeeper musiał zabawić się z dwoma przeciwnikami przed polem karnym i finalnie skończyło się utratą bramki 🙂
W meczu z Farmacją po bramce dla naszego zespołu zdobyli Radomski Rafał, Dąbrowski Mateusz, Zaboklicki Czarek, Zaremba Marcin i Goławski Andrzej.
Najbliższe ligowe spotkanie rozegramy również na wyjeździe 13 Kwietnia w sobotę o godzinie 17.30. Zagramy w Warszawie na boisku przy ul. Kawęczyńskiej 44 z Vice-liderem naszej grupy drużyną Złego Warszawa. W zeszłej rundzie na naszym boisku na Dziennikarskiej po bardzo emocjonującym widowisku niestety ulegliśmy drużynie z Pragi 2:3.
Bądźcie i nas dopingujcie abyśmy tym razem to my cieszyli się ze zwycięstwa !!!.
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych sympatyków.

Poniżej linka do Tabeli rozgrywek B – Klasy gr. I

https://www.laczynaspilka.pl/rozgry…/nizsze-ligi,25933.html…