Podsumowanie obozu letniego Nadrzecze 2019

Letni obóz Nadrzecze 2019 to już przeszłość, ale efekty wykonanej tam pracy powinniśmy zobaczyć już w niedługiej przyszłości. Już w sierpniu / wrześniu zawodnicy wracają do zmagań w ramach ligi , a obóz był przygotowaniem i sprawdzianem przed rundą jesienną. 65 młodych adeptów piłki nożnej z zielonkowskiego klubu, przywiozło ze sobą mnóstwo fantastycznych wspomnień, dodatkowe godziny przepracowane na  treningach oraz dawkę samodzielności i uśmiechu.

Każdy zawodnik biorący udział w obozie miał okazję podczas  trenować  4 godziny dziennie pod okiem  trenerów. Było również poranne bieganie. Ponadto każdego dnia pomiędzy treningami na naszych Orłów czekało mnóstwo atrakcji zorganizowanych przez kadrę wychowawców: basen, piłka siatkowa, siatkonoga, zawody w tenisa stołowego.

7 sierpnia chłopcy wybrali się na wycieczkę do Biłgoraja, gdzie mogli poskakać na trampolinach, na bungee, pojeździć na gokardach i skorzystać z wielu innych atrakcji z parku rozrywki, a na koniec zjeść przepyszne lody. Dawka ruchu na świeżym powietrzu kosztowała naszych zawodników dużo energii i było to bardziej wymagające niż nie jeden trening .Kolejną atrakcją obozowiczów była wycieczka rowerowa oraz wypad na paint ball-a. Wszystkie roczniki rozegrały również sparingi z drużynami przebywającymi w okolicy.

Na obozie panowała „ rodzinna atmosfera”, chłopcy wykazali się mocną dyscpypliną i zaangażowaniem, co pozwoliło ekipie trenerskiej na realizację wszystkich zaplanowanych działań.

Na zakończenie obozu każdy uczestnik otrzymał dyplom ukończenia obozu.

Dziękujemy rodzicom oraz UM Zielonka i UM Ząbki za  wsparcie naszej inicjatywy.

Uśmiech i zadowolenie Orłów sprawiło, że już planujemy kolejny projekt- Obóz zimowy 2020.