Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Szanowni Członkowie Klubu;

Pragniemy poinformować, ze nasz klub bierze udział w programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich ( Program Certyfikacji PZPN  to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej, którego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.) Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.Dzięki Programowi Certyfikacji, rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskują pewność, że certyfikowany oddział szkółki piłkarskiej spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczny, a jego kadra ma kwalifikacje niezbędne do tego, aby szkolić zawodników.

Dlatego w imieniu Zarządu Klubu zwracamy się do Państwa z prośbą o zarejestrowanie w systemie Łączy nas piłka do 30.08.2019 (instrukcja rejestracji i logowania w załączeniu), co jest 1 z wytycznych, aby móc starać się o tak prestiżowy certyfikat.

KAŻDY ZAWODNIK BEZ WYJĄTKU MUSI SIĘ ZALOGOWAĆ I WYBRAĆ PRZYNALEŻNOŚĆ DO SZKÓŁKI, NAWET JEŚLI DZIECKO GRA JUŻ W LIDZE I MA ZAŁOŻONY PROFIL…

JEŚLI ZAŁĄCZACIE PAŃSTWO ZDJĘCIE PROSIMY ABY WIDAĆ BYŁO SAMĄ TWARZ ZAWODNIKA – WTEDY ŁATWIEJ BĘDZIE NAM WYROBIĆ KARTĘ ZAWODNICZĄ .

http://orlyzielonka.pl/wp-content/uploads/2019/08/INSTRUKCJA-LOGOWANIA-1-1.pdf

Jeśli mieli by Państwo jakiekolwiek problemy z zalogowaniem się, służymy pomocą, Justyna Jankowska 606-661-599.

Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie.

Wspólnie zadbajmy o jak najwyższy poziom szkolenia naszych zawodników.

Ze sportowym pozdrowieniem,Zarząd