Halowy Turniej Piłki Nożnej ORŁY CUP 2022.

W dniu 03 grudnia 2022 w Zielonce odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej ORŁY CUP o puchar Burmistrza Miasta Zielonka.

Turniej został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA pod patronatem Burmistrza Miasta Zielonka i współpracy Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce.

Do udziału w zawodach zostało zaproszonych 13 drużyn z województwa mazowieckiego. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy ( rocznik 2015 i rocznik 2014 ), rywalizacja odbywała się w systemie gry „każdy z każdym”.

Rocznik 2015 rozgrywał swoje mecze w godzinach 8:00 – 13:00.

TABELA ✔️🏆

🥇FFK Warszawa I

🥈UKS Orły Zielonka I

🥉KS Grom Warszawa

RKS Mazur Radzymin

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

UKS Orły Zielonka II

FFK Warszawa II

⚽ Rocznik 2014 rozgrywał swoje mecze w godzinach 14:00 – 18:00.

TABELA ✔️🏆

🥇Pogoń Grodzisk Mazowiecki

🥈Naprzód Stare Babice I

🥉UKS Orły Zielonka I

UKS Orły Zielonka II

Naprzód Stare Babice II

MKS Marcovia Marki

W każdej drużynie został nagrodzony NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY⚽👏 Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów 🏆🏅⚽ Puchary, medale i nagrody indywidualne wręczali : Pan Kamil Michał Iwandowski – Burmistrz Miasta Zielonka, Pan Adam Lisiecki – Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu Pani Edyta Zaręba – Prezes UKS Orły Zielonka Podsumowując Halowy Turniej ORŁY CUP o puchar Burmistrza Miasta Zielonka można zdecydowanie stwierdzić, że należał do bardzo udanych. Rywalizacja odbywała się w przyjaznej atmosferze i w duchu gry „fair play”, bez większych kontuzji młodych zawodników. Korzystając z okazji UKS Orły Zielonka składa podziękowania wszystkim, dzięki którym ten turniej mógł się odbyć, a w szczególności Panu Kamil Michał Iwandowski – Burmistrz Miasta Zielonka za patronat nad wydarzeniem i sfinansowanie nagród dla uczestników, dyrektorowi OKiS Panu Adamowi Lisieckiemu za obecność w tak ważnym dla młodych sportowców wydarzeniu. Dziękujmy także rodzicom naszych Orzełków, wszystkim klubom sportowym i ich zawodnikom, którzy wzięli udział w turnieju. Łączy nas piłka ⚽🦅