Podsumowanie 2018 r.

 

Drodzy Rodzice, z przyjemnością pragniemy poinformować, że w 2018 

1. W ramach projektu „Klub” organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w czerwcu 2018 roku, nasz wniosek o dotacje został rozpatrzony pozytywnie i pozyskaliśmy grant w wys 10 000 PLN na sprzęt piłkarski. Zakupiliśmy:

  • dwie bramki o wym. 3 x 1,55

  • mur piłkarski

  • piłki dla roczników: 2002/03, 2005/06; 2007 i 2008/09, które chłopcy dostali we wrześniu

2. Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać 1% podatku na rzecz naszego klubu UKS Orły Zielonka. W tym roku otrzymaliśmy od państwa dużo wyższa kwotę niż w roku poprzednim. Wyniosła ona 2781 zł. Fundusze te zostaną dołożone do zakupu kontenera. Serdecznie dziękujemy ….

Plany na 2019 rok:  

  • W najbliższym czasie planowany jest zakup dodatkowego potrójnego kontenera o wym. 45 m2 .  Kontener ma zapewnić większą wygodę naszym dzieciom oraz stworzyć miejsce, w którym trenerzy będą mogli analizować mecze i  organizować zebrania z rodzicami. .Kontener z godnie z planem wyposażony byłby również w projektor. W razie niepogody będzie można tam również przeprowadzać trening motoryczny. Koszt takiego kontenera to 40 tys zł brutto. Jesteśmy w trakcie pozyskiwania środków od sponsorów. Mam nadzieję że już wkrótce będziemy mogli pochwalić się nowym zakupem.

  • Pracujemy nad modernizacją strony klubowej, aby była bardziej przejrzysta i czytelna.

  • Uroczyste obchody  z okazji 15- lecia powstania naszego klubu ( organizacja turnieju wraz z zaproszeniem gości,  którzy mieli kiedykolwiek styczność z naszym klubem)

Zarząd nieustannie stara się pozyskiwać środki na modernizację klubu. Zwracamy się również do Państwa, jeżeli będą Państwo posiadali jakiekolwiek informacje odnośnie projektów prowadzonych przez różne organizacje, instytucje, zakłady pracy związane ze wsparciem sportu, prosimy  o kontakt z  koordynatorem  lub Zarządem.