Obchody z okazji 15-lecia Klubu ORŁY ZIELONKA..

W sobotę 15 czerwca 2019 r. na terenie Stadionu przy ul. Dziennikarskiej gwizdkiem sędziego o godzinie 13.00 rozpoczęła się inauguracja obchodów 15-lecia Klubu UKS Orły Zielonka oraz oficjalne zakończenie sezonu 2018/2019. Impreza została współfinansowana przez Urząd Województwa Mazowieckiego i objęta patronatem przez UM Zielonka i OKIS. 
Na początek emocje zapewnili nam chłopcy z rocznika 2012, którzy toczyli sportową walkę w ramach rozgrywek piłkarskich. W turnieju wzięły udział drużyny z Kobyłki, Wołomina, Marek, Rembertowa i Ząbek. Po 2 godzinnych zmaganiach, zostali wyłonieni zwycięzcy. 
• I miejsce zdobyła drużyna Wicher Kobyłka
• II miejsce zdobyła drużyna Ząbkovia Zabki
• III miejsce zdobyła drużyna Huragan Wołomin
Nie obyło się również bez nagród indywidualnych w kategorii: najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec zgarnęli zawodnicy z Wichru Kobyłka a najlepszym zawodnikiem turnieju, zawodnik z Ząbkovia Zabki. 
Pogoda w tym dniu dopisała i mimo iście afrykańskiego ciepła, na stadion przybyło wiele osób.
Odwiedzili nas m.in. byli prezesowie, członkowie zarządu, trenerzy oraz zaproszeni goście, , którzy w ciągu 15 lat istnienia klubu sportowego, zaangażowali się w działalność oraz rozwój Orłów.
Na pikniku panowała rodzinna atmosfera, dorośli i dzieci bawili się wyśmienicie.
Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach sprawnościowych, które przyciągnęły wielu uczestników i dodatkowo uświetniły imprezę m.in. Turbo- kozak, Goool, Traf w poprzeczkę, Tor przeszkód , Mistrz żonglerki oraz bieg w workach. Do całej masy konkurencji sportowych dodaliśmy jeszcze badmintona oraz strzelanie z łuku. Rozdano setki nagród m.in. ochraniacze, piłki, torby rowerowe, torby sportowe, plecaki, paletki plażowe, bidony czy okulary przeciwsłoneczne. 
Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki, a zaproszeni goście medale oraz dyplomy. Nagrodzono również najbardziej wyróżniających się piłkarzy w sezonie 2018/ 2019 wśród zawodników klubu.
Atrakcją dla najmłodszych była dmuchana zjeżdżalnia, kącik malowania buziek czy robienia balonów. Ogromnym zainteresowaniem w tak upalny dzień cieszyła się kurtyna wodna, którą zapewniła nam OSP z Zielonki. Podczas imprezy, każdy uczestnik mógł również posmakować potraw z grilla czy spróbować wyśmienitych wypieków mam naszych zawodników.
Punktem kulminacyjnym obchodów był mecz rodzice – trenerzy , sędziowany przez zawodowego sędziego Łukasza Szczecha, który na co dzień sędziuje w Lotto Extraklasa oraz relacjonowany przez zawodowego speakera piłkarskiego. 
Widok tak wielu młodych adeptów piłki nożnej grających (z sukcesami!) w barwach zielonkowskiego klubu, natchnął wszystkich optymizmem, że z zielonkowską piłką może być jeszcze lepiej. 
Serdecznie dziękujemy za obecność i dobrą zabawę. Jesteśmy przekonani, że daliśmy Państwu, a szczególnie dzieciom moc atrakcji, które pozwoliły na aktywne spędzenie soboty.
Nasza praca nie byłaby możliwa bez tych wszystkich, którzy wspierali nas i pomagali w organizacji imprezy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za okazaną pomoc.
Zapraszamy do galerii zdjęć i do zobaczenia za rok. Ze sportowym pozdrowieniem, Zarząd Klubu.