Najbliższe wydarzenia w Orłach Zielonka !!!!!!!!!!!

Szanowni Państwo, Zawodnicy, Członkowie Klubu !!!

Początek roku to okres planowania. Poniżej w skrócie prezentujemy działania i plany na najbliższy okres.

Działania i plany UKS Orły Zielonka styczeń – wrzesień 2020 :

  1. Zakup i montaż na stadionie stojaków na rowery i hulajnogi – Klub otrzymał z Urzędu Miasta Zielonka dofinansowanie w kwocie 2200,00 w ramach zadania publicznego.
  2. Warsztaty żywieniowe – Klub otrzymał z Urzędu Miasta dofinansowanie w kwocie 2400,00 w ramach zadania publicznego „Prawidłowe żywienie młodych sportowców”- planowany termin cyklu warsztatów – maj / czerwiec 2020.
  3. Zakup i montaż zegara na boisku – planowany termin sierpień – wrzesień.
  4. Runda wiosenna + udział w turniejach i sparingach – Jeszcze walczymy w lidze zimowej, a już powoli przygotowujemy się do rundy wiosennej MZPN, w której udział wezmą zawodnicy z roczników 2005/2006, 2007,  2008/2009, 2010, 2011, 2012. Okres wiosenny to czas nie tylko meczów ligowych, ale również intensywnych sparingów i turniejów, zarówno tych wyjazdowych, jaki tych gdzie my będziemy gospodarzami, zarówno na terenie woj. mazowieckiego, jak i poza nim. To będzie pracowity i pełen wyzwań okres.
  5. Badania zawodników- prośba o sprawdzenie przed rundą wiosenną czy zawodnicy mają ważne badania lekarskie.
  6. Oficjalne otwarcie Stadionu Miejskiego przy Dziennikarskiej – planowane jest w dniu pierwszego meczu ligowego sekcji Seniorów ( marzec ) – o szczegółach poinformujemy niebawem – liczymy dużą frekwencję oraz doping drużynie seniorskiej
  7. Obchody 60-lecia miasta Zielonki – w ramach uroczystości Klub weźmie czynny udział w zaplanowanych przez Urząd Miasta Igrzyskach Sportowych ( koniec maja ).
  8. Zakończenie sezonu w UKS Orły Zielonka –  termin 6 czerwca.
  9. Obóz letni lipiec/sierpień (10 dni) – 25.07-02.08.2020

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu Klubu.

Jednocześnie dziękujemy za dotychczasową owocną współpracę i okazane zaufanie.